AMFI Tamiri

Teknik Servisimizde tüm marka ve model arızalı amfilerin tamiri yapılmaktadır!

Whatsapp Canlı Destek

Servisimize bırakacağınız arızalı AMFI cihazlarınız için arıza tespit ücreti ödemezsiniz!


Oto amfinizin sorunları ve onarımı hakkında merak ettikleriniz için bizimle irbata geçebilirsiniz!

Kırmızı Işık Arızası

Eğer her zamanki yeşil ışık yerine kırmızı ışık görüyorsanız, amfi diğer sistem komponentlerinin de zarar görmemesi için koruma moduna geçer. Örneğin Subwoofer köprü modda (Bridge Mode) bağlı ise her iki çıkış da kısa devre gösterir ve amfiye bağlı hiçbir cihazdan ses alamazsınız.

Kısa Devre Arızası

Amfi cihazlarının sağlayabileceği maksimum değerler vardır ve bu değerler aşılmamalıdır. Örneğin, amfiniz maksimum 800watt güce sahipse ve siz toplamda 800watt güç çıkışını aşacak donanım kullanıyorsanız ve tesisatınızda kullanılan kablolar da bu akım için yetersiz ise hoparlör bobinleri aşırı akımdan ısınıcak ve bu ısıya dayanamayan bobinler kısa devre olacak, tesisat kabloları akımı kaldırabilecek güçteyse bu sefer kısa devre amfi üzerinde gerçekleşecek ve amfiniz kullanılamaz duruma gelecek.

Işık Yanmıyor/Güç Arızası

Amfiye hiç elektrik gelmiyorsa sigorta atmış olabilir. Eğer sigorta sağlamsa amfinin güç katındaki tüm komponentlerin incelenmesi gereklidir. Bu durumda ilk müdahale çok önemlidir. Yetkisiz ve bilinçsiz ellere teslim edilen arızalı AMFI'ler maalesef onarılamaz durumlara düşebiliyor bu yüzden ilk arıza anında AMFI'nizi mutlaka bize ulaştırın.

oto amfi tamiri
amfi tamiri

Servis Merkezimize Kendiniz Getirip Bırakırsanız?

Teknik servisimize bırakacağınız arızalı oto amfi cihazlarınız için arıza tespit ücreti ödemezsiniz!

Arıza tespitinden sonra yapacağımız fiyat ve onarım süresi bilgilendirmesi ile cihazınızın onarılmasını veya iade edilmesini talep edebilirsiniz.

oto amfi tamiri

Adresinizden Teslim Alırsak?

Arızalı oto amfinizi adresinizden cüzi bir ücret karşılığı teslim alıyoruz ve servis merkezimizde ücretsiz arıza tespiti yapıyoruz!

Arıza tespitinden sonra yapacağımız fiyat ve onarım süresi bilgilendirmesi ile cihazınızın onarılmasını veya iade edilmesini talep edebilirsiniz. Onarım veya iade teyidinden sonra yine adresinize teslim ediyoruz! Bu hizmetimizle ilgili detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.