Playstation Tamiri

playstation-tamiri
Playstation 3 | Playstation 4 | Playstation 5

Servisimize bırakacağınız arızalı Playstation cihazlarınız için arıza tespit ücreti ödemezsiniz!

Playstation onarımı hakkında merak ettikleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz!

Kırmızı Işık Arızası (PlayStation 3)

Açma butonuna bastığınızda kısa süreliğine yeşil ışık yanıyor ardından da kırmızı ışığa dönüyorsa ve iki kere bipleme sesi duyuyorsanız, cihazınız kendini korumaya alıyor ve başlatmıyor demektir. Sebebi ise ana işlemci yeterince soğutulamıyor ve aşırı derecede ısınıyor. Bu durumda teknik müdahale görmesi gerekir.

Sarı Işık Arızası (PlayStation 3)

Açma butonuna bastığınızda kısa süreliğine yeşil ışık yanıyor ardından da kırmızı ışığa dönüyorsa ve hemen ardından sarı ışığa dönüyorsa ve iki kere bipleme sesi duyuyorsanız, cihazınız kendini korumaya alıyor ve başlatmıyor demektir. Sebebi ise grafik işlemci yeterince soğutulamıyor ve aşırı derecede ısınıyor. Bu durumda teknik müdahale görmesi gerekir.

Beyaz Işık Yanıyor Ama Görüntü Yok? (PlayStation 4)

Açma butonuna bastığınızda cihazınız önce mavi ışık yakar ardından sabit beyaz ışığa geçer ama görüntü vermez. Bu sorunun birden çok sebebi mevcut. Güç kaynağı, Harddisk arızası, anakart arızası, HDMI çip arızası vb. sorunlar cihazınızın görüntü vermemesine sebep olabilir. Bu durumda teknik müdahale görmesi gerekebilir.

Mavi Işık Yanıp Sönüyor, Görüntü Yok? (PlayStation 4)

Açma butonuna bastığınızda cihazınız sürekli mavi ışık yanıp söner ve beyaz ışığa geçemez. Bu sorunun birden çok sebebi mevcut. Güç kaynağı, Harddisk arızası, kalitesiz ve arızalı HDMI kablo vb. sorunlar cihazınızın açılamamasına sebep olabilir. Bu durumda teknik müdahale görmesi gerekebilir.

Işık Yanmıyor/Güç (Power-Fail) Arızası

Güç kablosunu doğru olarak taktınız ama Playstation cihazınızın durum ışığı hiç bir şekilde yanmıyor. Bu durumda Playstation cihazınızın güç kaynağında kısa devre oluşmuş olabilir veya komponent arızası yaşanıyor olabilir. Vakit kaybetmeden bu konuda uzman teknik servisimize müracaat ediniz.

playstation-tamiri
playstation-tamiri

Servis Merkezimize Kendiniz Getirip Bırakırsanız?

Teknik servisimize bırakacağınız arızalı Playstation cihazlarınız için arıza tespit ücreti ödemezsiniz!

Arıza tespitinden sonra yapacağımız fiyat ve onarım süresi bilgilendirmesi ile cihazınızın onarılmasını veya iade edilmesini talep edebilirsiniz.

playstation-tamiri

Adresinizden Teslim Alırsak?

Arızalı Playstation cihazınızı adresinizden cüzi bir ücret karşılığı teslim alıyoruz ve servis merkezimizde ücretsiz arıza tespiti yapıyoruz!

Arıza tespitinden sonra yapacağımız fiyat ve onarım süresi bilgilendirmesi ile cihazınızın onarılmasını veya iade edilmesini talep edebilirsiniz. Onarım veya iade teyidinden sonra yine adresinize teslim ediyoruz! Bu hizmetimizle ilgili detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.