Hakkımızda

20 Yıllık sektör tecrübemiz ile son kullanıcılarımıza hizmete talibiz. Yazılım, donanım ve interaktif teknoloji alanlarındaki deneyimlerimizi sizler ile paylaşmaya hazırız!

Hakkımızda

20 yıldır yazılım, donanım ve internet teknolojileri alanlarındaki tüm yenilikler ile sürekli gelişen ve büyüyen ayrıca yüzlerce projeye imza atmış yenilikçi ve dürüst bir firmayız.

Vizyonumuz

En ileri teknolojiyi uzman kadromuz ile bütünleştirip, geniş kitlelere ulaştıabilecek örnek, yaygın, bütünleşmiş bir hizmet sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

Misyonumuz

İnsanların kullandığı en önemli teknolojileri, çağdaş standartlarda, bütüncül kalite anlayışı içerisinde tüketici toplumunun değerlerine saygılı bir hizmet yaklaşımını sınır tanımadan sunmak.

Kurumsal yazılım ve donanım çözümlerimiz ile yüzlerce kurum ile birlikte çalışıyoruz!

Kurumlara özel aylık veya yıllık periyotlarla bakım gerektiren tüm donanımsal desteği 7/24 biz sağlıyoruz.

Servisimize getirdiğiniz, gönderdiğiniz veya bizim tarafımızdan yerinde destek verilerek tarafımızca servisimize getirilen arızalı ürünlerinizin arıza tespitlerinden onarımlarına, ilk ve son testlerinden sizlere teslim edilişine kadar tüm işlemleri web sitemiz üzerinden online olarak takip edebilirsiniz!

https://servis.interaktifbilisim.com/

Eğitim sektörü çözümlerimiz ile senelerdir tüm akıllı tahtaları koruyoruz!

Akıllı Tahta Kilit yazılımımız sayesinde, öğrencilerin ders saatleri dışında sınıflardaki akıllı tahta sistemlerini yetkisiz olarak kullanmalarının önüne geçebilirsiniz!

Sektördeki diğer koruma yazılımlarının aksine, %100 oranında başarı ile aşılamayacak seviyede geliştirdiğimiz USBAnahtar yazılımımızı ücretsiz deneyebilirsiniz.

USBAnahtar yazılımı, ağ üzerinden tüm sınıflardaki akıllı tahtaları yönetilebilen oldukça gelişmiş bir Windows tabanlı yazılımdır.

Detaylı bilgi almak ve yazılımı denemek için aşağıdaki sitemizi ziyeret ediniz:

https://www.usbanahtar.com/