Laptop Tamiri

Marka Bağımsız Tüm Laptop Modellerinin Tamir Hizmetlerini Vermekteyiz!

Servisimize bırakacağınız arızalı Laptop cihazlarınız için arıza tespit ücreti ödemezsiniz! Laptop onarımı hakkında merak ettikleriniz için bizimle irbata geçebilirsiniz!

Chipset Arızası

En gelişmiş teknolojik ekipmanlar kullanılarak cihazınıza ait chipset sorunları uzman teknisyenlerimiz tarafından profesyonel olarak çözülmektedir.

LCD Ekran Kırılması

LCD ekran veya iç ekran kırılması en çok karşılaşılan sorunlardan biridir. LCD ekran değişimi veya montajı cihazlara göre farklılık gösterebilir. Vakit kaybetmeden profesyonel müdahale gerektirir.

Klavye Arızası

Klavyeler genellikle sıvı teması sonrası arıza yaparlar. Klavyelerin yapısı gereği sıvı temasına maruz kalan klavyelerin tamirleri mümkün değildir. Bu durumda klavyenin değişmesi gerekir.

Şarj Adaptörü Arızası

Laptop cihazınıza ait adaptörünüz şebeke dalgalanmaları veya diğer çevresel faktörler sebebiyle arıza yapabilirler, hatta laptopunuza aynı anda zarar verebilirler. Günümüzde şarj adaptörleri tamir edilebilir yapıda üretilmektedir.

Batarya Arızası

Yanlış kullanım sebebiyle batarya ömrü kısalabilir. Bu durumda batarya değişimi yapılmalıdır. Günümüzde bazı laptoplarda bataryalar kasa içerisinde gömülü olarak üretilmektedir. Bu gibi durumlarda profesyonel teknik servis elemanları tarafından değiştirilmeleri gerekir.

Diğer Arızalar

Touchpad arızası, ses sorunu, wifi sorunu, parlaklık sorunu, internet sorunu, bios sorunu, bios pili sorunu vb. sorunlar sıkça karşılaşılan ve çözümü olan basit arızalardır.

Performans Yükseltme

HDD ile SSD değişimi, işletim sisteminin yeniden yüklenmesi, RAM takviyesi, termal macun değişimi gibi işlemler ile laptopunuzu hızlandırmak mümkündür.

Tam Bakım

Tam bakımda laptop cihazınız tamamen temizlenir. Performansını etkileyecek tüm etkenler ortadan kaldırılır. Örneğin, kasa içi toz temizliği, soğutucu fan ve soğutucu pipe temizliği, termal macun değişimi, lcd ekran temizliği, klavye temizliği vb. işlemler ile cihazınızdaki donma, kasma, yanıt vermeme problemleri tamamen ortadan kaldırılır.

laptop-tamiri
laptop-tamiri

Servis Merkezimize Kendiniz Getirip Bırakırsanız?

Teknik servisimize bırakacağınız arızalı laptop cihazlarınız için arıza tespit ücreti ödemezsiniz!

Arıza tespitinden sonra yapacağımız fiyat ve onarım süresi bilgilendirmesi ile cihazınızın onarılmasını veya iade edilmesini talep edebilirsiniz.

laptop-tamiri

Adresinizden Teslim Alırsak?

Arızalı laptop cihazınızı adresinizden cüzi bir ücret karşılığı teslim alıyoruz ve servis merkezimizde ücretsiz arıza tespiti yapıyoruz!

Arıza tespitinden sonra yapacağımız fiyat ve onarım süresi bilgilendirmesi ile cihazınızın onarılmasını veya iade edilmesini talep edebilirsiniz. Onarım veya iade teyidinden sonra yine adresinize teslim ediyoruz! Bu hizmetimizle ilgili detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.