Hizmetlerimiz

Size hizmet edebileceğimiz en az bir yetkinliğimiz vardır!

Bilgisayar Tamiri

SSD değişimi, HDD değişimi, lcd ekran değişimi, sistem kurulumu, anakart tamiri, RAM değişimi, bazı tuşları basmayan klavye değişimi, performans yükseltme, termal macun bakımı, veri kurtarma, işletim sistemi yükseltme, yazılım ve sürücü güncelleme gibi bir çok hizmetimiz mevcuttur.

Cep Telefonu & Tablet Tamiri

Soket değişimi, iç ekran değişimi, dokunmatik değişimi, anakart tamiri, hoparlör tamiri, mikrofon tamiri, nand chip değişimi, hafıza yükseltme, hafıza kartı, ses tuşu değişimi, açma kapama tuşu değişimi, titreşim motoru değişimi, şebeke sorunu onarımı vb. bir çok hizmetimiz mevcuttur.

ECU & Oto Teyp Tamiri

Sıvı temaslı ECU kurtarma, fiziksel hasarlı ECU kurtarma, oto teypler için bluetooth modül montajı, ECU ve Oto Teyp tamiri konusunda daha detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız veya iletişim sayfamızdan mesaj gönderiniz.

Playstation & XBOX Tamiri

Playstation Sarı, Kırmızı ve Mavi ışık hatalarının çözümleri, yazılımsal sorun çözümleri, HDMI soket değişimi, USB Soket değişimi, Dualshock joystick batarya değişimi, USB şarj soketi değişimi. Detaylı bilgi için bizi arayınız.

Oto AMFI Tamiri

AMFI tamiri, kırmızı ışık (self protect) arızası tamiri, ses çıkış arızası tamiri, amfi sigorta değişimi, kısa devre tamiri, zayıf ve kalitesiz ses çıkışı tamiri, AMFI arızaları ve çözümleri için lütfen bizi arayınız.

TV & Monitör Tamiri

TV ve Monitor tamiri, güç besleme kartı tamiri, görüntü kartı tamiri, kırık lcd ve led ekranlar konusunda daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.