ECU Tamiri

Marka bağımsız, tüm marka ve model arızalı ECU tamiri!

Servisimize bırakacağınız arızalı ECU (Oto Motor Beyni, Şanzıman Beyni, ABS Beyni) cihazlarınız için arıza tespit ücreti ödemezsiniz! ECU onarımı hakkında merak ettikleriniz için bizimle irbata geçebilirsiniz!

CPU Arızası

Genel olarak bütün elektonik cihazlarda kullanılan CPU (işlemci) kendisine bağlı diğer donanımlar ile haberleşerek belirli komutlar yürütür ve anlık işlemlerin yapılmasını sağlar. İşlemcinin komutunu diğer donanımlara göndermesi ve gelen cevabı anlayamaması bizlere hata kodu olarak döner. Araçlarınızın kadranlarında ise arıza ışığı yanmasına sebep olur. Bu gibi durumlarda işlemci veya yardımcı komponentlerin kontrol edilmeleri hatta gerekli durumlar değiştirilmeleri gerekmektedir.

Kısa Devre (Short-Circuit) Arızası

Elektronik cihazların yapıları gereği, üzerlerinden sürekli akım geçen komponentler belirli seviyelerde maruz kaldıkları güç dalgalanmaları sebebiyle veya kablo tesisatlarının (basınçlı su, hidrolik akması, yağ akması vb.) gördüğü hasar sebebiyle bir süre sonra kullanılamaz ve işyapamaz hale gelebilirler. Bu gibi durumlarda kısa devre dediğimiz can sıkıcı sorunlar oraya çıkabilir.

Darbe veya Titreşim Kaynaklı İletişim Problemleri

Araç içi titreşimlerden veya kaza gibi darbeli titreşimlerden dolayı ECU içerisindeki komponentler hasar görebilir. Bu gibi durumlarda işlemci hataları da meydana gelmektedir.

ecu tamiri
oto beyin tamiri

Servis Merkezimize Kendiniz Getirip Bırakırsanız?

Teknik servisimize bırakacağınız arızalı ECU (Motor Beyni, ABS Beyni, Şanzıman Beyni vb.) cihazlarınız için arıza tespit ücreti ödemezsiniz!

Arıza tespitinden sonra yapacağımız fiyat ve onarım süresi bilgilendirmesi ile cihazınızın onarılmasını veya iade edilmesini talep edebilirsiniz.

beyin tamiri

Adresinizden Teslim Alırsak?

Arızalı ECU (Motor Beyni, ABS Beyni, Şanzıman Beyni vb.) cihazlarınızı adresinizden cüzi bir ücret karşılığı teslim alıyoruz ve servis merkezimizde ücretsiz arıza tespiti yapıyoruz!

Arıza tespitinden sonra yapacağımız fiyat ve onarım süresi bilgilendirmesi ile cihazınızın onarılmasını veya iade edilmesini talep edebilirsiniz. Onarım veya iade teyidinden sonra yine adresinize teslim ediyoruz! Bu hizmetimizle ilgili detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.